Onze Lokalen ondernemers

Ontmoet onze creatieve ondernemers! Stuur ze een mailtje of kom bij Lokalen langs om persoonlijk kennis te maken. De koffie staat klaar!

Dyon Temming – Het Buitenburo

Landschapsontwikkelaar

Het Buitenburo levert diensten op gebied van duurzame innovaties en interventies. Het Buitenburo opereert op allerlei niveaus. Van ontwerp en conceptontwikkeling tot eigenhandig bomen planten, van filosofie tot lagereschool educatie.  Als u een vraag hebt, een probleem of een wens, pakt Het Buitenburo de uitdaging aan een mooie gebalanceerde oplosing aan te dragen.  

Stuur Dyon een e-mail: dyon@hetbuitenburo.nl

Linda van der Berg

Connecticator

Ik ben een BZB’er (Burger Zonder Bedrijf, de tegenhanger van de ZZP’er) – ongebonden en ik schrijf bij Lokalen aan mijn boek. Daarnaast wil ik in de maatschappij mijn handen uit de mouwen steken en aanhaken bij projecten die bijdragen aan cultuur, mensen, verbinding en politiek.

Stuur Linda een e-mail: linda.van.der.berg@live.nl

Natasja Scharenborg

Kunstenaar

Volgt nog.

Stuur Natasja een e-mail: natasja@vantastisch.nl

Pim Adema

DJ & muzikale concepten

Biografie volgt nog.

Stuur Pim een e-mail: info@pimpampompen.nl

Marieke van Driel

Sociaal ondernemer

Ik ben ondernemer met een sociaal en groen hart. Ik help mensen en organisaties ‘gewoon’ te beginnen.
Met sociale projecten en duurzame acties. Als procesbegeleider, dagvoorzitter, workshopleider, vraagbaak en tipgever.

Stuur Marieke een e-mail: marieke@mariekeheefteenmissie.nl

Evelien Nijenhuis

Freelance Designer

Biografie volgt nog.

Stuur Evelien een e-mail: evelien@eveliennijenhuis.nl

Rick Mellink

Video- en fotospecialist

Als fotograaf en videomaker help ik om de vertaal slag van jouw verhaal naar (audio)visuele producten te maken. Denk daarbij aan promotievideo’s, bedrijfsfotografie, educatieve video’s, aftermovie’s en portretfotografie.

Stuur Rick een e-mail: rick@rickmellink.nl


Wil je ook bij ons komen werken?

Informeer naar onze prijzen en mogelijkheden door contact op te nemen!